KAUBA TAGASTAMINE

Kui Sinu tellimusega esineb probleeme, siis on meie meeskond alati valmis Sind aitama!

1.1 DEFEKTNE TOODE

Me püüame alati pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid, seega kui kohale toimetatud tellimusega esineb mistahes probleeme, siis võta meiega ühendust, et saaksime Sind aidata!

Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks on vajalik:

Teavita meid probleemist nii kiiresti kui võimalik e-maili aadressil info@xoee.ee (14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest)

Saada meile pildid kohale toimetatud tootest ja toote pakendist, ning tee kindlaks, et vead on pildil nähtaval

Saada pildid koos tellimuse numbriga

Nende juhiste järgimisel saadame me tasuta asendustoote või tagastame toote eest tasutud summa. Toote tagastamiseks kuluva aja ja summa üle pole vaja muretseda, sest seda ei pea meile tagasi saatma.

1.2 TOODE POLE KOHALE TOIMETATUD

Kui toode pole 10 tööpäeva jooksul kohale saabunud, siis võta meiega võimalikult kiiresti ühendust, et me saaksime uurida mis sellega on juhtunud.

Kui me oleme kinnitanud, et tellimusega on tekkinud probleem, siis saadame sulle tasuta asenduse või tagastame raha, palun pea silmas järgnevat:

Toote eest makstud raha saadetakse tagasi siis, kui tellimuse esitamise kuupäevast on möödunud 10 tööpäeva ja toode ei saabunud kohale.

Me ei vastuta toote ostmisel ebaõige aadressi sisestamise eest.

Raha ei tagastata juhul kui toode on meile tagasi saadetud, sest kliendil polnud võimalik sellele õigeaegselt järgi minna.

1.3 KASUTUSEL KAHJUSTATUD

Me ei vastuta kahjustuste eest, mis on tootele tekitatud selle ebaõige kasutamise käigus.

1.4 MA MUUTSIN OMA MEELT

Me aktsepteerime tühistuspäringuid, mis on saadetud esimese 12 tunni jooksul tellimuse esitamisest, juhul kui toode pole veel postitatud…

Tarbijakaitseseaduse alusel on kliendil õigus 14 päeva jooksul toode ümber vahetada või seda tagastada. Tagastuse kohta on vajalik saada kirjalik teade. Meiega on võimalik ühendust võtta siin. Tagastatud toode peab olema kasutamata, originaalpakendis ja täpselt samas seisundis kui seda kätte saades. Tagastamisega seonduvad postikulud katab klient.

Toote tagastamine:

Võta meiega ühendust kontaktvormi kaudu ja lisa avalduse juurde tellimuse number.

Me kinnitame avalduse 72 tunni jooksul ja vastame sulle ankeedis lisatud aadressil.

Me kanname tagastatud toote eest raha tagasi 14 päeva jooksul. (Kui maksid toote ostmisel eraldi kohale toimetamise eest, siis kuulub ka see tagasi maksmisele)

KUI toode saadeti sulle defektsena või kohale toimetamise käigus tekkisid sellele kahjustused, siis viita 1.1 DEFEKTNE TOODE sammule, et tegutseda vastavalt.

 

SOOVID ROHKEM INFOT?

Võtke meiega ühendust.

KONTAKT